برگه

قوانین سایت

 1. این وبسایت صرفاً جهت پرسش و پاسخ و توسعه و اشتراک دانش تخصصی بین اعضاء در حوزه نرم افزار و پلتفرم مایکروسافت شیرپوینت راه اندازی شده است و تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 2.  کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 3. عضویت در این سایت رایگان میباشد.

 4.  نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.

 5.  علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را  ویرایش، حذف و تایید کند، وظیفه اصلی  این کار بر عهده خود عضو می باشد.

 6.  مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد، مگر اینکه مطالب دارای کلمات غیر اخلاقی و محتوای آن مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی در نشر اطلاعات باشد. همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد، ویرایش یا حذف خواهد شد.

 7.  وظیفه کنترل نظرات و دیدگاه ها بر عهده صاحب اکانت و عضو می باشد.

 8.  مدیران سایت از بین اشخاصی که با نام حقیقی ثبت نام نموده و در سایت فعالیت می نمایند انتخاب شده اند.

 9.  این سایت دارای سیستم امتیازدهی به اعضاء میباشد و در قسمت اعضای برتر طریقه چینش اعضا بصورت عادلانه و بر طبق امتیاز می باشد. هر شخصی که امتیاز بیشتری داشته باشد بالاتر قرار خواهد گرفت این امتیاز از روی مقدار فعالیت شخص اعم از طرح پرسش، پاسخ به پرسش ها، انتخاب پاسخ به عنوان بهترین پاسخ، مشارکت و … در سایت مشخص می گردد و بصورت نرم افزاری محاسبه می شود.

 10.  ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان، نژاد و محل سکونتی آزاد است.

 11.  توهین به هر شخص ،  نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.

 12. در  حد امکان از بحث ها تفرقه انگیز بین اقوام و طرح مطالبی که موجب ایجاد تنش بین اعضای سایت می گردد خودداری شود و صرفاً در حوزه تخصصی سایت بحث و تعامل صورت گیرد.

 13. تمامی اعضا  باید توجه کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.

 14. در صورتی که عضوی پیام های خصوصی غیراخلاقی و خارج از قوانین سایت دریافت کند باید ارسال کننده را در لیست سیاه قرار دهد و مراتب را به مدیریت سایت اطلاع دهد. همچنین نباید پبام های خصوصی افراد را در قسمتهای عمومی سایت قرار دهد چرا که این کار تخلف محسوب شده و اکانت خود فرد مسدود خواهد شد.